Hakkımızda  
 

Gama Ölçüm Teknolojileri Dış Ticaret Ltd. Şti.  Test ve ölçüm cihazları sektöründe satış, servis ve kalibrasyon hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Müşteri odaklı bakış açısı ve geniş tecrübesi sayesinde müşterilerimize en yüksek kalitede ve en düşük maliyetli hizmet sunmak amacındayız. Firmamız bünyesinde El Tipi Multimetreler, Masa Tipi Multimetreler, Pensampermetreler, Osiloskoplar, Spektrum Analizörler, Güç Kaynakları, Kalibratörler, Lojik Analizörler, Elektronik Yükler, Sinyal Jeneratörleri, Frekans Sayıcılar, LCR Metreler, Network Analizörler, Empedans Analizörleri, Komponentler, Havyalar ve daha pek çok ürün gurubu yer almaktadır. Çözüme yönelik en doğru ürünün seçilmesi noktasında uzman personelimiz tavsiyelerini müşterilerimize aktarmaktadır. 

Günümüzde sektörde, Agilent, Fluke, Tektronix, Keithley, Chroma, Hioki, Goodwill, Metrell, BK Precision, Brymen, Lutron, Lecroy, Pintek, Farnell, Picotest, Sefram, Hartscientific, Amatek, Jofra, Beamex, Flir, CHY, Delmhorst, Dickson, Euro SMC, HT Italia, GW Instek, Pendulum, FW Bell, TTI Thurlby Thandar Instruments, gibi firmalar bulunmakta ve çok çeşitli test ve ölçü aleti üretmekte. Budenli çok üretici ve ürün çeşidinin bulunduğu bir sektörde, doğru ürüne ve doğru çözüme ulaşmak için sizleri uzman personelimizle tanışmaya davet ediyoruz. 

Gama Ölçüm Teknolojileri Dış Ticaret Ltd. Şti. Web sitesinin çözüm merkezi bölümünden, Dijital Multimetre nasıl seçilir? Güç Kaynağı alırken nelere dikkat edilmelidir? Frekans sayıcı çalışma prensibi nedir? Pensampermetre ile nasıl akım ölçümü yapılır? Osiloskop için önemli parametreler nelerdir? Kalibratör alırken nelere dikkat edilir? Temel Kalibrasyon bilgisi, ürün tanıtım videoları, ölçme teknikleri, Temel Elektrik Elektronik bilgileri, Terimler Sözlüğü gibi konularda yardım alabilirsiniz. Ayrıca ölçüm sistemleri veölçüm cihazları ile ilgili bizi arıyarak konuyla ilgili ücretsiz yardım ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Unutmayın Ölçmek Bilmektir.

 
 
  Ürün arama  
 
 

 
 

  Üye girişi  
 
Kullanıcı Adı  
Şifre  
 
Üye kayıt    -    Şifre hatırlatma